O nas

Działająca na rynku od 2003 roku firma DAWER zajmuje się sprzedażą oraz serwisowaniem drukarek, kopiarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych na Polskim rynku zarówno dla dużych jaki i mniejszych przedsiębiorstw. W wyniku tej działalności zdobyliśmy grono zacnych Klientów z którymi współpraca została uwieńczona pozytywnymi referencjami.

 

Staramy się być jak najlepszym doradcą dla naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań, abyśmy byli otwarci na szeroko pojętą współpracę. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie – oferując rozwiązania dopasowane do jego rzeczywistych potrzeb. Zdobyte doświadczenie i umiejętności w zakresie serwisu urządzeń biurowych zapewniają naszym klientom profesjonalną i rzetelną obsługę. O jakości naszych usług serwisowych świadczy duże grono stałych klientów, którzy głównie cenią sobie wysoką jakość, krótki czas realizacji oraz miłą i fachową obsługę.

 

Naszymi klientami są firmy, banki, urzędy, jednostki samorządowe, służba zdrowia a także klienci indywidualni. Cechuje nas profesjonalne podejście do powierzonych nam zadań, dlatego decydując się na współpracę z firmą DAWER, zyskują Państwo pewność, iż usługa zostanie wykonana solidnie i na bardzo wysokim poziomie.

 

Serdecznie zachęcamy do kontaktu i współpracy z naszą Firmą. Usługi świadczymy bezpośrednio u Klienta lub w punkcie serwisowym.

Stała współpraca gwarantuje najszybszy czas reakcji na zgłoszenie, pierwszeństwo w wykonaniu zgłoszeń, sprzęt zastępczy, zniżki na usługę.

Sprawdź nasze propozycje i wybierz najlepszą dla siebie.